волинь, бурза сайт (1).jpg

НОВИНКИ

 

Книги про Другу польсько-українську війну (Волинську трагедію). Про трагічне протистояння двох поневолених нацистською Німеччиною народів — українців та поляків. А також про міжусобиці в стані УПА, які, окрім війни з нацистами, Армією Крайовою та червоними загонами НКВД воювали ще й між собою. На жаль, значна частина населення України недостатньо обізнана з цим трагічним періодом в історії Волині. Цей набір нищить безліч радянських міфів про УПА й про нашу історію.

НАПИШІТЬ НАМ У VIBER ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ

яр, арей рек_00001.jpg

КОЛЕКЦІЯ ІВАНА БІЛИКА

 
 
 

Ми поставили собі амбітну мету — видати всього Івана Білика. "Меч Арея" та "Яр" вже видані. На черзі трилогія "Скіфи" ("Дикі білі коні", "Не дратуйте ґрифонів", "Цар і раб"), яка з'явиться до літа. Після неї вийдуть "Похорон богів" та "Золотий Ра"Ми поставили собі амбітну мету — видати всього Івана Білика. "Меч Арея" та "Яр" вже видані. На черзі трилогія "Скіфи" ("Дикі білі коні", "Не дратуйте ґрифонів", "Цар і раб"), яка з'явиться до літа. Після неї вийдуть "Похорон богів" та "Золотий Ра"

гетьман (1).jpg

ОКСАНА 

 

ЗЕНЕНКО

Гостросюжетний історичний роман "Таємна місія гетьмана", написаний на основі реальних історичних подій, та історично-містичний роман "Останній лицар гетьмана" розповідають про часи гетьманів Мазепи та Дорошенка відповідно.

лицар.jpg

УКРАЇНСЬКИЙПРІОРИТЕТ

Це родинне видавництво Шовкошитних, засноване у 2011 році. "Український пріоритет" — це українською про українців. Це і сучасна українська література, і визнані класики. Маємо чи не найнижчі розцінки на послуги видавництва, і це принципова позиція. З-поміж наших авторів переможці різноманітних премій, в тому числі і 9 лавреатів Шевченківської премії. Головні напрямки: історичні романи, руйнування міфів совєтської та імперської історії.

Підпишіться на наші новини

Дякуємо, що заповнили форму.

НЕЗАБАРОМ!

ігор. банер (1).jpg